תקנון האתר

תקנון אתר SPUMA

התקנון מסדיר את תנאי השימוש והרכישה באמצעות אתר האינטרנט spumacafe.co.il, להלן “האתר” לבין לקוחותיו, יש לקרוא תקנון זה בקפידה כיוון שהתנאים המפורטים בתקנון מהווים הסכם מחייב ויחולו על כל שימוש או רכישה באתר, כמו כן, הנ”ל מעיד על הסכמת הלקוח לתנאים שבתקנון ובאתר, לרבות מדיניות הפרטיות והוראות נוספות שעשויות להופיע באתר.

התנאים בתקנון זה נוסחו בגוף ראשון, יחיד זכר, אך הם מתייחסים גם לנשים ולרבים.

ביצוע הזמנות,  אופן התשלום .

לאחר בחירת המוצרים, הוספתם לסל והשלמת תהליך הרכישה במלואו (בהצלחה), אנו נוכל לספק את המוצרים שהזמנת בתנאים הבאים:

 • המוצר/ים מצויים במלאי החברה.
 • חברת האשראי אישרה את עסקת הרכישה שביצעת דרך כרטיס האשראי שלך באתר.
 • בתשלום בביט אושרה העברה.
 • ביצעת הרשמה לאתר והזנת פרטים מלאים ונכונים בטופס הרכישה וזאת על מנת למנוע תקלות במשלוח.

היה ותרצה לבצע שינויים בהזמנתך לאחר סיום הליך הרכישה בהצלחה וטרם יציאת ההזמנה מהמחסן, אנא צור עמנו קשר באמצעות המייל  וציין בנושא : שינוי הזמנה מספר (נא לציין את מספר ההזמנה).

זכאות למבצעים, הטבות והנחות

מעת לעת תוכל ליהנות ממבצעים / הטבות והנחות באתר , במידה ושמת בסל מוצרים אך טרם שילמת עבורם לא תוכל ליהנות מהמבצעים / ההטבות או ההנחות במידה והן הסתיימו, כמו כן, אם רכשת מוצר בהנחה/מבצע/הטבה  אך מוצר זה אזל מהמלאי, לא תהיה זכאי להנחה/מבצע/הטבה זו לגבי מוצר חלופי שיוצע לך  או כאשר המוצר שרצית יחזור למלאי ולא תהיה עליו הטבה/הנחה/מבצע בעת הרכישה המחודשת. אם החלפת מוצר שרכשת במבצע/הנחה/הטבה כל שהיא, תקבל זיכוי לפי ערך המוצר בעת שביצעת את הרכישה. אין בדוגמאות אלו בכדי למצות את כלל השינויים האפשריים בזכאותך למבצעים, הטבות והנחות.  מובהר כי אם רכשת מוצרים והם מופיעים בעגלת הקניות באתר אך טרם שילמת עבורם, אין אנו מתחייבים  להימצאותם במלאי ו/ או למחירם בעת שתחליט לשלם עבורם.

מחירים, והסדרי תשלום

 • המחירים באתר הנם בש”ח וכוללים מע”מ לפי הדין.
 • אנו רשאים לשנות את מחירי המוצרים מעת לעת, ליצור חבילות מכר, להוסיף / להסיר מוצרים מהמגוון וכד’ וזאת מבלי צורך בפרסום הודעה מוקדמת.
 • מובהר כי אין כפל מבצעים, הנחות והטבות .
 • מחירי המוצרים אינם כוללים את דמי המשלוח בסך של 25 ₪ לכל הפחות למשלוח.
 • אנו רשאים להקטין / לשנות / לבטל את דמי המשלוח בכל עת וזאת ביחס לגודל ההזמנה הכספית שבוצעה ו/או שינויים בתעריפי חברות השליחויות ו/או מבצעים נקודתיים וכד’ .
 • המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת, הן עבור המוצרים והן עבור המשלוח הוא המחיר כפי שהופיע והתפרסם בעת השלמת תהליך הרכישה בהצלחה.
 • אם עודכנו מחירים לפני שהושלם הליך ההזמנה בהצלחה (המוצרים המתינו ובסל וטרם שילמת עבורם), תחויב לפי המחירים המעודכנים.
 • אנו רשאים להוסיף / להסיר אמצעי תשלום כלשהו באתר (סוגי כרטיסי אשראי, פייפאל וכד’) .
 • אנו רשאים להציע/להפסיק מעת לעת מבצעים, הטבות והנחות באתר, להחליפם או לשנותם מבלי צורך ליידע על כך מראש.
 • מינימום נדרש לרכישה באתר : 199 ש”ח לפני דמי משלוח ולאחר כל ההנחות/מבצעים .

משלוח

המוצרים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים בהתאם לזמן האספקה הנהוג על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי, שבת וחגי ישראל ובהתאם לכתובת שמסרת בעת ביצוע ההזמנה, המוצרים יגיעו אליך כאשר הם ארוזים ולאחר שנבדקה תכולת האריזה וטיב המוצרים אשר בתוכה. המוצרים יסופקו לך בזמן ובמחיר שהוגדר בסל הקניה בעת הרכישה. יתכנו עיכובים בזמן האספקה לישובים מרוחקים: אילת ויישובי הערבה, ישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן וגם בעתות עומס חריג מהצפוי בחברת השליחויות.

כמו כן, מובהר כי :

 • מועדי האספקה באמצעות חברת השליחויות ו/או דואר ישראל אינם בשליטתנו וכי לא תהיה לך כל טענה עקב שיבושים ועיכובים באספקה כמו גם בשל שביתות ו/או תקלות שקשורות באופן פעולת האתר, בעיות תקשורת למיניהן, אסונות, פגעי טבע , מלחמות וכיו”ב שעשויים לעכב ו/או למנוע את האפשרות לספק את המוצרים בזמן.
 • באם הזנת פרטים שגויים לא נוכל להבטיח הגעת המשלוח לכתובת המבוקשת, במקרה כזה לפיו המוצרים יחזרו אלינו, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול בהזמנה לפי 10% מערך ההזמנה שבוצעה אך לא פחות מ- 25 ₪ .

החזרת מוצרים / ביטול עסקה

לפי החוק להגנת הצרכן ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 יום מיום קבלתם כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו ונעשה בהם כל שימוש . במקרה של מוצרי מזון : פולי קפה וקפסולות לא ניתן לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצרים וזאת באשר היותם מוצרי מזון, גם אם מדובר על קפסולות שנרכשו ואינן מתאימות למכונה שברשותך, הנך מתבקש לשים לב לרשום באתר לגבי התאמת הקפסולות למכונה שברשותך.

במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם, יש להשיב את המוצרים באריזתם המקורית שלא נפתחה ושלא נעשה בהם כל שימוש, בתיאום מראש מולנו וזאת באמצעות דואר שליחים או כל חברת שליחויות אחרת, למען הסר ספק, לא יתקבלו מוצרים שיגיעו באמצעות דואר רגיל/רשום.  אנו נהיה רשאים לגבות דמי ביטול בסך 5% או 100 ₪ – הנמוך מבניהם וזאת בהתאם לחוק.

 

ביטול עסקה ע”י האתר

האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל את העסקה כולה או חלקה במקרים הבאים:

 • נמצאה טעות בהגדרת המוצר, בפרטיו, בתמונתו או במחירו או בכל פרסום לגביו באתר כפי שהופיע באתר בעת ביצוע הרכישה.
 • במידה והמוצר אזל מהמלאי.

במקרים אלו, ניצור עמך קשר באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או באמצעות הטלפון , ניידע אותך ונאפשר לך להחליט האם לאשר את הרכישה בהתאם לשינוי שהוצג לך או לבטלה.

כמו כן אנו שומרים לעצמנו את הזכות להציע לך, במידת האפשר, הצעה לרכישת מוצר חלופי, אם תקבל את ההצעה יעודכנו פרטי ההזמנה שלך מחדש, אם לא תסכים להצעה אזי תבוטל הזמנתך בחלקה או במלואה ותזוכה כספית – לבחירתך.

הבהרה:  SPUMA לא תחויב לספק לך את המוצר ולא תהיה לך טענה כל שהיא כנגד .

 • במידה והעסקה תסורב ע”י חברת כרטיסי האשראי ו/או אם כרטיסך ייחסם או יוגבל לשימוש בדרך כל שהיא, תבוטל עסקת הרכישה .
 • במידה והעסקה תסורב ע”י הבנק (בהעברה בביט) , תבוטל עסקת הרכישה
 • אנו רשאים שלא לאפשר לך לרכוש מוצרים באם פעלת באתר שלא בתום לב, למשל, מסרת פרטים שגויים במתכוון, ביצעת מעשה או מחדל שעשויים לפגוע באתר או בכל גורם שלישי, פעלת בניגוד לחוקי מדינת ישראל, הפרת את תנאי תקנון זה, הנך חייב כסף לאתר או לחברות הקשורות לאתר וטרם שילמת על אף שחלף מועד התשלום.
 • האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
 • במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם רוכש מסוים מכל סיבה שהיא שלא צוינה לעיל .

היה ומכל סיבה המפורטת לעיל, יוחלט שלא לאפשר את המשך ביצוע הרכישה ניצור עמך קשר באמצעות המייל ו/או הטלפון, לפי הפרטים שהשארת באתר.  

אנו נמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך או חשבון הפייפאל שלך או שנזכה את כרטיסך באם חויבת.

 

אחריות

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק לך מוצרים איכותיים ובמועד, אם הנך סבור כי המוצרים שרכשת באתר פגומים מסיבה כל שהיא, אנא פנה אלינו באמצעות המייל וציין את מספר ההזמנה שביצעת .

האחריות על חלק מהמוצרים ניתנת ע”י  SPUMA ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע”י ספקים חיצוניים להם תנאי אחריות והחזרות משלהם כפי שיצוין באתר.

ל-SPUMA ולספקים הנוספים אין אחריות על שבר, קילוף, קרע ו/או על שימוש / ניקוי / תחזוקה  שלא כמפורט בחוברת ההפעלה של המוצר או כל נזק אחר שייגרם למוצר/ים אחרים או למשתמשים במוצר  (ולצד ג’) בניגוד להוראות המפורטות .

למכונות הקפה אין אחריות כנגד אבנית, אנו ממליצים להשתמש בסנן ו/או גם בחומרי ניקוי יעודים אותם ניתן לרכוש דרכנו בפנייה במייל/טלפון.  טיפול באבנית כרוך בתשלום.

אנו משקיעים מאמצים רבים בבחירת הספקים עימם אנו עובדים, איכות המוצרים נבדקת ע”י הצוות שלנו, כל המידע אודות המוצרים המוצגים באתר כוללים את שם המוצר והדגם, תיאורו, תכונותיו וכד’, כמו כן, התמונות המוצגות מסופקות ע”י הספקים עצמם. ייתכנו הבדלים בגודל, במראה, בגוון וכיו”ב בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר לבין המוצר במציאות, אין בכך כדי להטיל על  SPUMA או אחד מספקיה, אחריות כל שהיא. במידה ומצאת תמונה מטעה/פוגענית / מפירה זכויות כלשהן אנא פנה אלינו.

הבהרה: מכונות קפה וכל מכשירי החשמל שבאתר – האחריות ניתנת ע”י היצרן/ היבואן , לדוגמא : מכונות קפה דלונגי – שנה אחריות ניתנת ע”י היבואן, חברת ברימאג…וכד’ 

התחייבות הצדדים לגבי הגלישה והרכישה אתר

אחריותך :

השימוש והרכישה באתר נעשה באחריותך המלאה, השירות והמוצרים באתר ניתנים כפי שהם נכון למועד הרכישה ועשויים להשתנות מעת לעת לפי החלטתנו. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפינו בגין תכונות, יכולות ומגבלות האתר.

הנך מתחייב לנהוג באתר בתום לב וביושר בעת ההזמנה, הרכישה האספקה והשימוש במוצר. הנך מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח שקיבלת, בין אם קיבלת מוצר אחר בטעות או אם קיבלת יותר מוצרים משהזמנת או אם קיבלת פעמיים את ההזמנה שביצעת וכד’. היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר, תחויב לשלם בעבור המוצרים שקיבלת את מלוא הסכום לפי ערכם ביום הקניה וזאת לפי מחיר מחירון האתר.

הנך מתחייב לשפות ולפצות את  SPUMA בכל מקרה בו תפר את תנאי האתר מכל סיבה שהיא, שיפוי כאמור יכסה כל הוצאה, תשלום, הפסד או אובדן רווח או כל נזק ישיר או עקיף שיגרמו באופן ישיר או באופן עקיף  ל- SPUMA  או לספקיה לרבות הוצאות משפט ושכ”ט עו”ד.

אחריותנו:

SPUMA מצידה תעשה כל מאמץ על מנת לספק לך שירות תקין, אמין ואיכותי אם זאת,  SPUMA אינה מתחייבת כי השירות באתר לא יופרע/יופסק או יינתן שלא כסדרו,  SPUMA אינה אחראית על נזקים / קלקולים, תקלות / כשלים לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה, בקווי התקשורת לאתר וכד’. כמו כן SPUMA  אינה מתחייבת כי השירות יתקיים בבטחה ללא טעויות ויהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשבי החברה SPUMA  עושה כל מאמץ על מנת למנוע ו/או לצמצם את המתואר לעיל יחד עם אבטחת האתר והגנתו ע”י תקן בינלאומי PCI, עם זאת, אין בכך בטחון מוחלט לכן  SPUMA לא מתחייבת שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן בהם.

 SPUMA תעשה את מרב המאמצים כדי להימנע מחשיפת הפרטים האישיים שלך, למעט אלו המוצגים בפרופילים גלויים שלך, המידע עשוי לשמש את  SPUMA לטובת הגולשים בלבד ולא יימסר לצד ג’, למעט מצבים בהם החוק יחייב.

אם חויבת בטעות, או לא זוכית מסיבה כל שהיא או כל בעיה אחרת בה נתקלת, הנך מתבקש להודיע לנו באופן מידי ואנו נדאג לטיפול מתאים בפנייתך עד 2 ימי עסקים.

קישורים ומידע מסחרי פרסומי באתר

במסגרת הביקור באתר ייתכן ותיחשף לפרסומים של צד ג’, כמו כן, ככל שיש באתר קישורים המפנים לאתרים אחרים,  SPUMA לא תישא באחריות לגבי אמינותם, תוכנם ונכונותם של הפרסומים שאינם באחריותה.  SPUMA לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף מכל סוג שהוא שייגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על תוכנם של האתרים אליהם תגיע דרך האתר של SPUMA.

כתובת הדוא”ל לפניות: infospuma@gmail.com